E-mail:  
Heslo:  
nebo registrovat
Zasílání informací o akcích a kurzech
Kontakt:
E-mail: skritek@skritek.org
Tel: 736103994
"Nepobývej v minulosti, nesni o budoucnosti, soustřeď mysl na přítomný okamžik." Buddha
O nás

Skřítek, z.s.

Jsme občanské sdružení, které usiluje o všestranný a harmonický rozvoj osobnosti člověka moderními metodami výchovy a vzdělávání, zejména pomocí zážitkové pedagogiky, s důrazem na mezilidské vztahy, odpovědný přístup k vlastnímu životu a vztah k přírodě a životnímu prostředí.

Svým členům chceme vytvářet prostor pro osobnostní rozvoj, seberealizaci, vzdělávání a prohlubování přátelských vztahů mezi sebou.

Pořádáním kurzů a akcí se snažíme umožnit všem účastníkům dotknout se nějakého zajímavého tématu, podpořit utváření morálních hodnot a kladných mezilidských vztahů, stejně jako podporovat dovednosti jako je komunikace, týmová spolupráce, sdílení, naslouchání, vyjádření názoru a překonání vlastních hranic.

Na našich kurzech není nouze o různé hry, pohybové či tvořivé aktivity, diskuze, ale i zastavení a rozjímání, která společně vytváří dramaturgicky vyvážený program sledující předem stanovené cíle. Část svého času jsme se rozhodli věnovat druhým lidem prostřednictvím přípravy různých kurzů, v nichž spatřujeme smysl nejen pro účastníky těchto kurzů, ale i pro tým, který kurzy zodpovědně připravuje.

Od dubna roku 2013 jsme se stali členy Lísky - občanského sdružení pro environmentální vzdělávání, výchovu a osvětu ve Zlínském kraji. Mapku všech členů včetně Skřítek, o.s., najdete níže.

Co nabízímeLektoři sdruženíStanovy Skřítek, z.s.Výroční zpráva za rok 2014Výroční zpráva za rok 2013Výroční zpráva za rok 2012Výroční zpráva za rok 2011Mapa členů Lísky

Vize spolku

Uznávané a vyhledávané centrum vzdělávání a osobnostního rozvoje ve Zlínském kraji
- se stabilní a kvalifikovanou členskou základnou
- využívající pro svou činnost Hájenku v zámecké parku v Holešově


Kalendář
Podporují nás
Projekt GIVT
Město Holešov
Pingu sport, s.r.o.
2DR - grafika
Copyright © 2010, Skritek.org. Vytvořilo SURFACE