E-mail:  
Heslo:  
nebo registrovat
Zasílání informací o akcích a kurzech
Kontakt:
E-mail: skritek@skritek.org
Tel: 736103994
"Nepobývej v minulosti, nesni o budoucnosti, soustřeď mysl na přítomný okamžik." Buddha
Lektoři

Jakub Šneidr

Baví mě hudba a tanec, baví mě mapovat myšlenky… baví mě žít každý den. Mám sklony k nadměrnému snění. Rád přemýšlím, lítám v představách, miluju deskové hry. S vděčností vítám vše, co se skrze mě líhne.
Tělem i duší žiji ve městě Holešov a jsem zakladatel. Před třinácti lety jsem založil turistický oddíl mládeže Medvědí stopa. Před sedmi lakrosový klub Iktočante. Před čtyřmi lety občanské sdružení Skřítek, o.s.. Před dvěma lety Klub deskových her a v současné době spřádám plány na založení rodiny.
Jsem vystudovaný středoškolský učitel a sociální pedagog, ale nejvíc jsem se naučil v oddíle, na kurzech Skřítka a PŠL a mezi lidmi.
Jsem Instruktor Prázdninové školy Lipnice.

Šárka Křepelková

Jsem člověk, který se neustále učí. Učím se říkat chci místo musím, učím se dívat se kolem sebe, učím se žít každý den. Snažím se poznávat nové možnosti a objevovat nové cesty… a ráda se vracím k těm známým.
Ráda tvořím a vytvářím, fascinují mě knihy, lidé, smích, příroda kolem mě a hvězdné nebe nade mnou…
Svůj čas věnuju studiu Ekotoxikologie a Environmentálních studií. Jsem členem občanského sdružení Skřítek, o.s. a jedním z vedoucích oddílu TOM Medvědí stopa. Jako instruktor se pohybuji v Prázdninové škole Lipnici a jsem také organizátorem Hnutí Brontosaurus.
Kalendář
Podporují nás
Projekt GIVT
Město Holešov
Pingu sport, s.r.o.
2DR - grafika
Copyright © 2010, Skritek.org. Vytvořilo SURFACE