E-mail:  
Heslo:  
nebo registrovat
Zasílání informací o akcích a kurzech
Kontakt:
E-mail: skritek@skritek.org
Tel: 736103994
"Když něco chceš, celý Vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil." Paul Coelho
Lektoři

Jakub Šneidr

Baví mě hudba a tanec, baví mě mapovat myšlenky… baví mě žít každý den. Mám sklony k nadměrnému snění. Rád přemýšlím, lítám v představách, miluju deskové hry. S vděčností vítám vše, co se skrze mě líhne.
Tělem i duší žiji ve městě Holešov a jsem zakladatel. Před třinácti lety jsem založil turistický oddíl mládeže Medvědí stopa. Před sedmi lakrosový klub Iktočante. Před čtyřmi lety občanské sdružení Skřítek, o.s.. Před dvěma lety Klub deskových her a v současné době spřádám plány na založení rodiny.
Jsem vystudovaný středoškolský učitel a sociální pedagog, ale nejvíc jsem se naučil v oddíle, na kurzech Skřítka a PŠL a mezi lidmi.
Jsem Instruktor Prázdninové školy Lipnice.

Júlia Šneidrová

Mou největší zálibou je tvoření – ať už jde o vytváření náplně kurzu nebo akce, o malování, výrobu ozdob a kostýmů, šití, o hudbu nebo tvorbu vhodné atmosféry. Stejně tak obdivuju tvoření přírody.
Vystudovala jsem aplikovanou ekologii na Biologické fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích. V současné době pracuji na odboru životního prostředí na městském úřadě v Holešově a mám na starosti vodu a věci s ní související. Jsem členem občanského sdružení Skřítek, o.s., a oddílu TOM Medvědí stopa Holešov.

Šárka Křepelková

Jsem člověk, který se neustále učí. Učím se říkat chci místo musím, učím se dívat se kolem sebe, učím se žít každý den. Snažím se poznávat nové možnosti a objevovat nové cesty… a ráda se vracím k těm známým.
Ráda tvořím a vytvářím, fascinují mě knihy, lidé, smích, příroda kolem mě a hvězdné nebe nade mnou…
Svůj čas věnuju studiu Ekotoxikologie a Environmentálních studií. Jsem členem občanského sdružení Skřítek, o.s. a jedním z vedoucích oddílu TOM Medvědí stopa. Jako instruktor se pohybuji v Prázdninové škole Lipnici a jsem také organizátorem Hnutí Brontosaurus.

Tereza Streckerová

Ráda dělám to, co mě baví, co dělat chci a v čem vidím smysl. A tak jsem se stala hrdou členkou sdružení Skřítek.
Chodím do školy na VŠCHT Praha, jsem skautka, mám ráda čaj, svůj plakát se stromem, maminku, žlutou barvu, chození po lese, jídlo a spoustu dalších věcí.

Tereza Šíblová - Tess

Moc ráda pracuju s lidmi a především s dětmi. Baví mě vymýšlet program, který je zajímavý a zároveň má nějaký hlubší smysl, třeba zážitkovky. Jsem vedoucí dívčího oddílu skautek v Holešově. Ráda dělám s dětmi divadelní hry, hry na týmovou spolupráci, psychologické hry a taky rukodělky...Momentálně studuju právnickou fakultu v Brně, ve volném čase sportuju, čtu, bavím se s kamarády a taky píšu básničky a jiné texty...A úplně nejraději chodím do lesa, nebo někam do přírody...

Petr Němčík

Své dětství jsem věnoval turistickému oddílu Medvědí stopa u nás v Holešově, o čemž můžu s odstupem času říci, že to bylo to nejlepší, co jsem asi kdy udělal. Naučil jsem se tam úctě k přírodě, úctě k dobrým lidem a hodně jsem poznal sám sebe, své schopnosti, získal jsem spoustu koníčků. Nyní studuji v Brně vysokou školu, miluju sportování, baví mě divadlo, v přírodě nacházím vzácné ticho a klid, rád bavím lidi okolo sebe a velmi rád se o sobě dozvídám to, co ještě nevím. Ale co mě baví úplně nejvíc, je navozování atmosfér. Zážitková pedagogika v naší organizaci je ideálním způsobem, jak to všechno spojit dohromady. Také věřím v duchovní sílu mého celoživotního guru Kuby Šneidra, kterého už více než desetiletí následuji v jeho stopách a obdivuji jeho kroky a myšlenky.
Kalendář
Podporují nás
Projekt GIVT
Město Holešov
Pingu sport, s.r.o.
2DR - grafika
Copyright © 2010, Skritek.org. Vytvořilo SURFACE